O nas

Firma OKNA OMNIBUS producent stolarki PCV i ALU działa na rynku budowlano montażowym od 1994 roku.

Jako jedna z pierwszych firm, w tych latach, zaczęła zdobywać doświadczenie w montażu okien z drewna i PCV nowej generacji. Właśnie, to doświadczenie zadecydowało, że firmie naszej zaufało tysiące klientów indywidualnych oraz dziesiątki firm, powierzając nam prace związane z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej.

Rozwój firmy OKNA OMNIBUS lokalizacja blisko Krakowa i duże zapotrzebowanie rynku na okna PCV zaowocowało rozpoczęciem w 1999 roku produkcji okien PCV. Od tego momentu firma świadczy usługi budowlano montażowe w pełnym zakresie począwszy od doradztwa, pomiaru, produkcji okien aż po ich montaż.

Nasze brygady montażowe posiadają stosowne kwalifikacje, kilkuletnie doświadczenie i nie pracują w systemie akordowmy co jest gwarancją profesjonalnego i fachowego montażu stolarki okiennej i drzwiowej.

Realizujemy projekty dla odbiorców indywidualnych - mieszkania, domki jednorodzinne, jak również dla Firm - budownictwo wielkoformatowe, apartamentowce oraz Instytucji publicznych - szkoły, przedszkola, urzędy.
Umów się z naszym konsultantem na bezpłatny pomiar.

Nasza firma posiada certyfikat i korzysta w pełni z energii ze źródeł odnawialnych
certyfikat

    Wszystkie znaki towarowe i artykuły umieszczone w serwisie są własnością Firm i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.